محصولات را از ما بخواهید.


درباره ما

شرکت پیشروان کالا سالهای مدیدیست که در بخش تجهیزات آشپزخانه های صنعتی مشغول فعالیت می باشد. در سالهای گذشته به دلیل موانع متعدد در امر واردات و همچنین اخذ نمایندگی های معتبر متاسفانه امکانات جمع آوری بهترین نامها میسر نبوده ولی از سال ۱۳۸۰ توانسته ایم مجموعه ای از بهترین کمپانیهای سازنده ی دستگاههای صنعتی را گردآوری کرده و با اخذ نمایندگی های رسمی و نیز تجهیز گروهی حرفه ای، جهت نصب و خدمات پس از فروش، بتوانیم خدمات ارزنده ای را در این راستا انجام دهیم.

همانطور که در سایت مشاهده می فرمایید ما بهترین های دنیا را جهت عرضه به شما جمع آوری کرده و شما هم اکنون توسط شرکت ما به تمامی آنها دسترسی دارید و خوشحالیم که در این راستا قبل از اینکه به منافع خود فکر کنیم به منافع شما و ارایه ی خدمات به شما مراجعه کننده ی عزیز اندیشیده ایم.

برای ما افتخار است که در کشور عزیزمان ایران، امروزه می توانیم همگام با صنعت پیشرفته ی دنیا دستگاهها و اطلاعات روز را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. شرکت پیشروان کالا قریب به ۳۰ سال پیوسته تلاش نموده تا با ارایه ی بهترینها مطابق تکنولوژی روز دنیا نسبت به تجهیز و آماده نمودن رستورانها و هتلها همیشه ماندگار در این صنعت باقی بماند.

کارشناسان خبره ی شرکت همواره جهت مشاوره و ارایه اطلاعات اختصاصی و ضروری برای طرحهای شما در دسترس شما می باشند.


دیگر فعالیت های پیشروان کالا